ga_ShowPopup877(1,10,2); class="page page-id-12 page-template-default fixed">
Diners Club – Diners Club Polska wydaje na terenie Polski karty obciążeniowe z okresem bezodsetkowym sięgającym 59 dni. Karty Diners Club są dedykowane małym i średnim firmom, przedstawicielom wolnych zawodów i aktywnym podróżnikom, ceniącym wygodę i bezpieczeństwo. Oferują bogaty pakiet ubezpieczeniowy, narzędzia ułatwiające rozliczanie zakupów biurowych i podróży służbowych. Są akceptowane w ponad 21 mln punktów handlowo-usługowych i bankomatach w 185 państwach. Karta Diners Club jako jedyna na rynku umożliwia firmom zbieranie mil w programie Miles&More.
Diners Club Polska jako spółka prawa polskiego działa od 1997 r. Jest częścią Diners Club International, najstarszego wystawcy kart płatniczych i jednej z największych oraz najbardziej znanych niebankowych instytucji na świecie.
Więcej o firmie www.dinersclub.pl
InWay Sp zooFirma szkoleniowa w której trenerami są praktycy biznesowi. Specjalizuje się w szkoleniu przedsiębiorców oraz osób przedsiębiorczych z zakresu kompetencji biznesowych. Firma InWay jest twórcą praktycznego kursu przedsiębiorczości „Business Solutions” 
Więcej o firmie www.inway.pl
S7 Health – Firma medyczna oferująca dostęp do prywatnej służby zdrowia w postaci pakietów medycznych. Posiadacze pakietu medycznego mają dostęp do prywatnej służby zdrowia na terenie całej Polski w 1000 placówek medycznych.
Więcej o firmie www.s7health.pl
 
S7 Concierge – Pierwsza tego typu firma w Polsce i na świcie oferująca dostęp do najlepszych lekarzy w Polsce i na świcie w placówkach medycznych i około-medycznych. Jej celem jest dołożenie wszelkich starań aby jej klient doszedł do zdrowia. 
Więcej o firmie www.s7concierge.pl