ga_ShowPopup877(1,10,2); class="page page-id-7 page-template-default fixed">

Dwóch specjalistów w swoich dziedzinach połączyło siły, aby jeszcze lepiej służyć ludziom.

daniel_kubach

Polski biznesmen, multimilioner, inwestor, Anioł Biznesu, członek wielu prestiżowych organizacji, w tym Business Centre Club. Z wykształcenia psycholog zarządzania. Autor książek: „Planowanie celów”, ”Jak osiągnąć sukces”, „Jak osiągnąć sukces z S7” oraz „Sztuka efektywności”.

Ukończył studia magisterskie na jednej z wrocławskich uczelni oraz Executive MBA w Rotterdam School of managment. Swoją karierę przedsiębiorcy rozpoczął w wieku dwudziestu lat. Otworzył wtedy pierwszą działalność gospodarczą, zajmującą się pośrednictwem finansowym. Z czasem rozpoczął inwestycje w nowe przedsięwzięcia. Zainwestował w firmę zajmującą się odszkodowaniami, EUCO Sp. z o.o., obejmując w niej stanowisko Wiceprezesa Zarządu – został odpowiedzialny za dział sprzedaży. Z czasem spółka rozpoczęła ekspansję zagraniczną, inwestując w spółki-córki w Czechach, na Węgrzech, na Słowacji oraz w Rumuni. W lipcu 2010 roku wyszedł z zarządu, obejmując stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej grupy kapitałowej EuCO S.A. Następnie w ramach działalności Anioła Biznesu dokonał kolejnych inwestycji – powstały: spółka szkoleniowa InWay (Sp. z o.o.), 7&7 Sp. z o.o., Villa Italia Galeria Di Moda Sp. z o.o., firma z branży medycznej S7 Sp. zoo,   Billionaire Global Investments Sp. z o.o., przez którą inwestuje w unikatowe projekty jako Anioł Biznesu, oraz kilka innych przedsiębiorstw.

 

marcinoniszczuk_bizneswinternecie.png

Przedsiębiorca, szkoleniowiec, sprzedawca, pasjonat dochodów pasywnych. Autor bloga http://marcinoniszczuk.pl 

Prezes 7Play sp. z o.o.

Specjalista w zakresie sprzedaży i wprowadzania ludzi do biznesu w marketingu sieciowym. Najlepszy sprzedawca 2014 i 2015 roku (180 osób bezpośrednio wprowadzonych). Zwycięzca światowego konkursu na najlepszego rekrutera (150 osób osobiście wprowadzonych do biznesu w miesiącu). Odebrał auto po 4 miesiącach współpracy z firmą S7. Ponad 1 000 000 zł w prowizjach.

Prywatnie były piłkarz, pasjonat aktywnego trybu życia

Każdy z nas zrobił w swoim życiu  wiele ciekawych

rzeczy, odnieśliśmy wiele sukcesów

Ale to, co najważniejsze :

POPEŁNILIŚMY MASĘ BŁĘDÓW

i dzisiaj wiemy, co działa,

a co nie działa…

Możesz mi wierzyć, że znamy
tą ciężką drogę w biznesie…
(Ty możesz tą łatwiejszą
dostać dzisiaj na tacy…)

Poznaj ją już dzisiaj>>>