Publiczna służba zdrowia wywołuje wzburzenie oraz frustrację w społeczeństwie, co jest uzasadnione. Sposób jej funkcjonowania pozostawia wiele do życzenia – skierowania, kolejki, słaba jakość leczenia, niska trafność stawianych diagnoz itd.

Prywatna opieka zdrowotna jest zarezerwowana tylko dla elit w związku z koniecznością ponoszenia wysokich kosztów leczenia – twierdzi większość społeczeństwa. Powyższe stwierdzenie jest częściowo prawdziwe. Kiedy spojrzymy na cenniki prywatnych gabinetów lekarskich, trudno się nie zgodzić. Kilkuminutowa konsultacja z lekarzem specjalistą rzadko kosztuje mniej niż 100 zł. Ceny są bardzo zróżnicowane ze względu na lokalizację oraz specjalizację. Najwięcej za leczenie w prywatnych gabinetach płacą mieszkańcy Warszawy – konsultacja u lekarza ginekologa to koszt około 150 zł, podczas gdy ta sama usługa w Szczecinie kosztuje około 100 zł.

W wyniku istniejących problemów powstał twór, jakim jest pakiet medyczny.

Aktywny pakiet usług medycznych to: nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań, kompleksowa i wysokiej jakości opieka lekarska, indywidualne podejście do pacjenta, nowocześnie wyposażone placówki medyczne (ponad 1.000 na terenie całej Polski), oszczędność czasu (czas oczekiwania na wizytę u internisty – do 24 h, na wizytę u specjalisty – do 5 dni, brak konieczności posiadania skierowań), prestiż, wyższa jakość życia, wygoda oraz bezpieczeństwo.

To nie koniec. Lista korzyści jest znacznie dłuższa. Ty bowiem decydujesz o wysokości faktury za własny pakiet medyczny. Oznacza to, że nielimitowany dostęp do prywatnej opieki medycznej możesz mieć za jedyne 1 zł. Warunkiem jest dołączenie do programu lojalnościowego i skuteczne polecanie pakietów medycznych innym osobom. I na tym nie koniec. Zebranie odpowiedniej grupy zainteresowanych nie tylko pozwoli Ci obniżyć koszt własnego leczenia, ale może stać się Twoim pierwszym lub kolejnym źródłem dochodu.

Jak widzisz, prywatne ubezpieczenie medyczne oferowane przez firmę S7 nie jest przeznaczone dla elitarnych grup społecznych. Jest dla wszystkich!

Twierdzenie, że zdrowie wiąże się z pieniędzmi, nabiera nowego wymiaru. Pieniądze przestają być warunkiem zdrowego życia.