Zastanawiasz się, jak to możliwe, aby lekarz Ci płacił za to, że do niego przychodzisz? Uważasz, że to bzdura? Otóż nie!

Nikogo nie chcemy straszyć częstymi wizytami u lekarzy – nie to jest naszym celem. Odwiedzanie placówek medycznych często kojarzone jest z nieprzyjemnymi doświadczeniami, ponieważ do lekarza zgłaszamy się z dokuczającymi nam dolegliwościami, często będąc już w dość zaawansowanym stadium choroby. A przecież profilaktyka zdrowotna, na którą składają się m.in.: sposób odżywiania, aktywny tryb życia oraz przegląd stanu zdrowia oraz badania kontrolne, jest fundamentem lepszego życia i pozwala uniknąć negatywnych skojarzeń.

I na tych ostatnich – badaniach, lekarzach – skoncentrujmy swoją uwagę.

O tym, że publiczna służba zdrowia sama cierpi na poważną chorobę, która skutecznie uniemożliwia jej prawidłowe funkcjonowanie i realizowanie celów, do których została powołana, nie trzeba nikogo przekonywać.

Powszechnie mówi się o bezpłatnej służbie zdrowia w Polsce, co jest swoistym mitem. Większość osób zatrudnionych bądź prowadzących własny biznes, odprowadza składkę ZUS, na którą składa się m.in. ubezpieczenie zdrowotne. I m.in. o ową składkę pomniejszone jest ich wynagrodzenie. Bolączką jest to, że jesteśmy zobligowani do płacenia składki na NFZ. Na domiar tego wysokość płaconej składki nie jest adekwatna do jakości świadczonych usług.

Leczenie prywatne? Tak, ale nie dla wszystkich, a jedynie dla wybranego grona osób, które jest w stanie każdorazowo pokryć finansowe obciążenia związane z wizytą w prywatnej placówce medycznej.

W opozycji do powyższego znajdują się pakiety medyczne. Czyli prywatna opieka medyczna charakteryzująca się wysoką jakością i wolna od słabości i problemów, z którymi zmaga się NFZ. Warto dodać, że rynek sprzedaży pakietów medycznych rokrocznie wzrasta o 1,2 mln osób.

Z produktem S7 nie tylko wizyty u lekarza nic nie kosztują, ale jeszcze Ci za to płacą. 2w1 – oszczędzanie i zarabianie. Twoje zdziwienie nie słabnie? Przekonaj się, że nie są to puste frazesy i obietnice.

Nawiąż z nami współpracę. A wszystko pozostałe stanie się banalnie proste. Polecaj nas innym, swoim bliskim, rodzinie, znajomym. Zwiększaj świadomość swojego otoczenia na zdrowy tryb życia oraz profilaktykę. Buduj swój zespół. Korzystaj bezpłatnie z badań i wizyt u wysokiej klasy specjalistów. I zarabiaj! Nigdy nie pozostajemy dłużni wobec rekomendacji naszych Klientów.

Zapraszamy na konferencję poświęconą…