Odpowiedź na tytułowe pytanie jest jednoznaczna i brzmi: „Tak, można!”. Pewnie zastanawiasz się, co ma wspólnego zdrowie z bogactwem. Okazuje się, że bardzo wiele, o czym przekonasz się, czytając dalej. Nie znajdziesz tutaj truizmów o tym, jak istotne jest zdrowie, jak wpływa na Twoje życie prywatne i zawodowe, znajdziesz natomiast inne treści, które być może Cię zaskoczą.

Na początek kilka pytań szczegółowych, które zaprowadzą nas do odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule niniejszego artykułu. Mianowicie:

  1. Czy znasz osoby korzystające z prywatnej i państwowej służby zdrowia? Czy wiesz, jak oceniają oni ich funkcjonowanie?
  2. Czy w Twoim otoczeniu znajdują się osoby wyrażające niezadowolenie z usług świadczonych przez NFZ? Czy wiesz, co jest tego przyczyną?
  3. Czy miałeś kiedykolwiek do czynienia z sytuacją, w której osoba zamożna miała problem z dostaniem się do najlepszej klasy specjalistów?

Jeśli Twoja odpowiedzi są twierdzące, to mamy dla Ciebie propozycję. Wiedzę skupioną wokół tych pytań i odpowiedzi, możesz zamienić na pieniądze. Co Ty na to?

Rozwiązaniem przedstawionych problemów są abonamenty medyczne oraz concierge medyczny.

Pierwsze z wymienionych – pakiety usług medycznych – umożliwiają Ci nielimitowany i szybki dostęp do prywatnej służby zdrowia na terenie całej Polski. Skierowania, kolejki do lekarzy – Ciebie to nie dotyczy. Otrzymujesz opiekę wysokiej klasy specjalistów, o czym możesz się przekonać już podczas pierwszej wizyty. Sam decydujesz, do której placówki[1] udasz się z dokuczającymi Ci właśnie dolegliwościami. Co więcej, nie wiąże się to z koniecznością wypełniania dodatkowych formalności.

Jakie korzyści zyskujesz? Zdrowie, czas, komfort życia.

Concierge medyczny to nowa usługa firmy S7 dedykowana osobom szczególnie zainteresowanym najwyższym standardem usług medycznych. Concierge zadba o to, abyś trafił w ręce najlepszych specjalistów działających w branży medycznej i szeroko pojętego zdrowia.

Jakie korzyści zyskujesz? Pomoc w trudnych chwilach, wsparcie i bezpieczeństwo.

Polecając owe rozwiązanie innym – obok wymienionych już korzyści, zarabiasz. Jednocześnie pomniejszasz wysokość swojej opłaty abonamentowej nawet do kwoty 1 zł. Zarabianie i oszczędzanie w jednym. Każdy sprzedany przez Ciebie pakiet medyczny gwarantuje Ci konkretny, comiesięczny rabat, którego wysokość uzależniona jest od rodzaju usługi.

Zatem dbając o własne zdrowie, promując pakiety medyczne oraz usługę concierge wśród swoich znajomych, sprawisz, że Twoje konto zostanie zasilone comiesięcznymi wpływami finansowymi.

O zmianach i nowościach przygotowanych przez firmę S7 dowiesz się więcej na konferencji…

[1] Lista zakontraktowanych placówek jest podana do publicznej wiadomości.